Для будинків без ОСББ призначатимуть управителів

Так звані ЖЕКи відходять у минуле. Людей закликають створювати об'єднання співласників багатоквартирних будинків. Тим, хто не хоче - призначатимуть управителів. 

У Луцьку вже оголосили конкурс. Примусових керівників майном будинків обиратимуть на конкурсній основі. Це можуть бути представники комунальних підприємств, фізичні особи-підприємці або ті, хто мають посвідчення управителя, бо така діяльність повинна бути сертифікованою. У їхні обов'язки входить організація зборів мешканців, співпраця з комунальниками, а також капітальні та поточні ремонти. 

Управителям передбачена зарплата. Її сума - договірна, тож мешканці будинку мають право її обговорювати. Зазвичай, це і є головним критерієм під час конкурсу. Утім, у міськраді досі радять мешкамцям все ж проявити ініціативу і створити ОСББ, аби їхнім будинком керував, як то кажуть, "свій".

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie