ДОПОМОГА ЛІКАРЯМ

На підтримку медичних закладів 21 виборчого округу з благодійного фонду Степана Івахіва “Патріоти Волині” вже використано близько 15 млн. гривень. Це ще задовго до проблеми епідемії коронавірусу. Нещодавно надійшла чергова партія допомоги. Тепер усе нагально необхідне - захисні маски та рукавички. Що ще не вистачає медичним закладам чотирьох районів - з'ясовував Ігор Чайка.

Усі районні лікарні виборчого округу народного депутата Степана Івахіва отримали першу партію благодійної допомоги для боротьби з коронавірусом. Для потреб медиків закупили захисні маски та рукавички.

У Ковелі благодійну допомогу розподілять по медичних закладах МТМО. Адміністрація медоб’єднання вже подякувала Степану Івахіву за надану допомогу на своїй сторінці у Фейсбук.

На карантині перебуває і Шацька лікарня: на вході в будівлю відвідувачі проходять через так звану дезінфікуючу стійку. У кожного безконтактно вимірюють температуру тіла.

Потрібні нині засоби дезінфекції найближчим часом доправлять до лікарень, - запевнив медиків Павло Самолюк. Частину з отриманого гуманітарного вантажу у Старій Вижівці та Ратному вже розподілили і для закладів первинної медицини. У Ратному, де місцева лікарня також перебуває на карантині, завершується капітальний ремонт відділення анестезіології.

Загалом же з часу обрання Степана Івахіва народним депутатом України на підтримку медичних закладів округу з благодійного фонду “Патріоти Волині” вже використано близько 15 млн. гривень.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie