У ПОШУКАХ ВІРУСУ

За добу кожна вірусологічна лабораторія може проводити як мінімум 200 тестів на коронавірус. Також є більш потужні лабораторії, що можуть робити і до 2 тисяч тестів. Про це 30 беерзня повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. На Волині експрес-тести з'явилися пару тижнів тому, але вони не гарантують точного результату. А от точні ПЛР тести - волинські вірусологи почали робити самотужки лише минулого тижня. Більше про це розповість Анастасія Ковальчук.

Головний санітарний лікар країни заявив, що всі вірусологічні лабораторії готові до виявлення коронавірусу. За його словами - щодня вони можуть проводити від 200 до 2000 таких тестів. Але на Волині поки дещо інші реалії. Вірусологи обласного лабораторного центру можуть проводити до 100 тестів методом полімеразної ланцюгової реакції, які мають високу точність.

Раніше ж на Волині проводили лише експрес-тестування, однак воно точного результату не дає. Якщо швидкий тест був позитивним, аналізи пацієнта відправляли в київську лабораторію, аби там провели ПЛР перевірку. Але нині це вже можуть робити і в Луцьку.

Нині на Волині підготовали 23 бригади, які можуть робити забір біоматеріалів для ПЛР-тестування. Переваги такого лабораторного дослідження полягають у тому, що виявити носія коронавірусу можна ще до того, як у нього почнуть проявлятися перші симптоми хвороби. Результати дослідження можуть бути встановлені за 6 годин.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Події інформ/28.05

12 Канал

НЕ М'ЯКИЙ КАРАНТИН

12 Канал

СМЕРТЬ ВІД СТРУМУ

12 Канал

ПОЛУНИЧНИЙ СЕЗОН

12 Канал

КАРАНТИН І БЕЗРОБІТТЯ

12 Канал

Події інформ/27.05

12 Канал

Спецтема - Синагога

12 Канал

ЧОРНІ ЛІСОРУБИ

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie