«Янголята» привезли нагороду з Туреччини

У місті Аланья діти з аутизмом перебували тиждень - там вони взяли участь у Третьому міжнародному фестивалі ANCA. Захід організовують, аби допомогти діткам дощу соціалізуватися. Цьогоріч на фестивалі було представлено понад 50 країн. Особливим юним лучанам вдалося приємно здивувати організаторів -- в інклюзивному форматі вони презентували глядачам літературно-хореографічну виставу "Легенда про Луцьк".

Готували виставу рік. Головним завданням хореографа було не тільки навчити окремих танцювальних рухів, а підготувати морально діток з аутизмом для міжнародної сцени.

Таким чином 11 вихованців ансамблю "Лілея" та 11 янголят спільно створили хореографічну композицію про Луцьк. За це й отримали відзнаку на Третьому міжнародному фестивалі дітей з аутизмом ANCA. Втім, цей прогрес - не єдина перемога янголят.

Вперше на фестиваль в Туреччину їздила 19-річна Катя із мамою Надією. Дівчина не тільки танцювала разом з колективом, а ще й виборола особисту відзнаку.

Поїздку на фестиваль в Аланью "Янголятам" профінансувала Луцька міська рада. Батьки діток їздили за власні кошти. Вони запевняють: ефект від подібних заходів - колосальний. 

Очевидний ефект у розвитку луцьких "Янголят" помітили й організатори міжнародного фестивалю ANCA. Відтак, діток запросили на подібний захід у Канаду. Але чи вдасться туди потрапити, залежить від того, чи знайдуться спонсори на таку потребу. 

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie