ОБОВЯЗКОВА ІЗОЛЯЦІЯ

Доречі, ще ввечері 29 березня Уряд зобов"язав українців, які приїхали з-за кордону проходити обов"язкову двотижневу обсервацію.
До того як кордони закрили, українці підписували згоду на самоізоляцію. Хоч виявилося її дотримуються не всі. Отож, що зміниться тепер і який штраф можна заплатити за недотримання карантинного режиму - дивіться у наступному сюжеті.

Обсервація замість самоізоляції. Кабінет міністрів ухвалив рішення про обов’язкову двотижневу обсервацію для тих українців, які повертаються з-за кордону. Поки перелік відповідних локацій готують.

До 30 березня на Волинь повернулося понад 2000 громадян з-за кордону. Усі вони підписували згоду на добровільну домашню самоізоляцію. Однак, сидіти 14 днів вдома під силу не кожному. Наприклад, напередодні жителька Локачинського району здала в поліцію сусіда, який повернувся із Польщі і не дотримувався режиму самоізоляції. Порушував карантинні правила не лише він.

Обійдеться порушникам така легковажність до 34 тисяч гривень. А якщо це ще й посадовець, то штраф може сягнути і 170 тисяч.

Волинь, Луцьк, 12 канал

Instagram https://www.instagram.com/vol12channel/
сайт: https://12kanal.com
Facebook: https://www.facebook.com/vol12channel/

Copyright © 2019. Усі права захищені.

Дивитися відео на каналі "12 Канал"

Події інформ/28.05

12 Канал

НЕ М'ЯКИЙ КАРАНТИН

12 Канал

СМЕРТЬ ВІД СТРУМУ

12 Канал

ПОЛУНИЧНИЙ СЕЗОН

12 Канал

КАРАНТИН І БЕЗРОБІТТЯ

12 Канал

Події інформ/27.05

12 Канал

Спецтема - Синагога

12 Канал

ЧОРНІ ЛІСОРУБИ

12 Канал

Продовжуючи переглядати Цікаві новини (UAZMI), ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся на використання файлів cookie